Gdzie można kupić peruki?

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:07 am

Cześć Wam. Stwierdzono u mnie łysienie plackowate. Zauważam coraz większe ubytki włosów na mojej głowie i jestem załamana. Przygotowuje się do kupna peruki, jednak nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie. Gdzie kupujecie peruki? Czy są wygodne?

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:08 am

Nie jestes sama!! Lysienie plackowate to nic milego, zwłaszcza u kobiet.... Mi na początku ciezko było się z tym pogodzic, ale gdy kupilam peruke odetchnelam z ulga. Wyglada bardzo naturalnie, jak się ktos nie przyjrzy dokladnie, to nawet nie zauwazy, ze cos się zmienilo. To chyba najlepsze rozwiazanie w tym przypadku. Ja zamawialam peruke przez internet. Bardzo polecam ten sklep https://sagatia.pl/kategoria-produktu/peruki-naturalne/

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:09 am

Dobrze wiedzieć, że nie jest się samą z tym problemem. Ja kupowałam perukę w sklepie stacjonarnym, ale następnym razem zdecyduje się na zakupy przez internet, ponieważ do sklepu mam aż 30 kilometrów. Ale jest to moja pierwsza peruka, więc nie wiedziałam na co trzeba zwrócić uwagę, więc wolałam ją przymierzyć. Jak będę kupować kiedyś następną perukę to zamówie ją online. W internecie jest duży wybór, więc można naprawdę dopasować idealnie peruke do wyglądu swoich włosów.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:11 am

A jak się nosi peruki? Są wygodne czy odczuwa się dyskomfort?

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:12 am

Wiadomo, ze nie są tak wygodne jak wlasne wlosy, ale szczerze powiem, ze spodziewalam się ze będę się gorzej czula w peruce. Jest bardzo wygodna. Najgorsze są te piewsze dni, bo odczuwa się tez dyskomfort psychiczny... nikt nie chce nosic peruki, no ale w takie sytuacji nie ma innego wyjscia

Awatar użytkownika
Nowa_Nowakowska
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:20 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:13 am

cześć dziewczyny. To prawda, najgorszy jest dyskomfort psychiczny. Peruka sama w sobie jest bardzo wygodna i wygląda jak naturalne włosy. Najgorzej jest znieść to psychicznie,ale to kwestia przyzwyczajenia. Pózniej jest już tylko lepiej.

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:14 am

Ja również kupowalam peruke ze sklepu Sagatia, o ktorym wczeniej wspominala OlaDymi. Bardzo fajny sklep, a moja peruka wyglada jak naturalne wlosy. Jest bardzo wygodna i szczerze mowiac, już się do niej przyzwyczailam (mam łysienie androgenowe). Dzieki peruce nadal czuje się pięknie i pielegnuje peruke jak wlasne wlosy. To trzeba po prostu zaakceptować. Utrata wlosow jest ciosem, doskonale o tym wiem, ale na szczescie są peruki, które wygladaja bardzo naturalnie.

Awatar użytkownika
Rafał.B77
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:30 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:15 am

Moja żona jest właśnie na etapie wybierania peruki. Jest bardzo smutna, że musi nosić perukę, ale mam nadzieje, że tak jak mówicie – przyzwyczai się do tego.. Choroba mojej zony jest uwarunkowana genetycznie, więc wiedziała, ze może w końcu się „uaktywnic”. Ale to zawsze jest cios, jak się dowiaduje człowiek o chorobie. Nie pozostaje nic więcej, jak tylko znaleźć jakąś super perukę. My będziemy zamawiac przez internet, bo w naszej okolicy nie ma żadnego sklepu z perukami naturalnymi.

no avatar
Konieczny_D0
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am
Kontakt:

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:16 am

cześc, a ja troche opowiem o męskim spojrzeniu. Faceci tez łysieja i nikogo to nie dziwi i facetom chyba trudniej zdecydować się na perukę... Ja na początku nie moglem się pogodzic z utrata wlosow, od mlodosci był to mój wielki atut, po prostu lubilem swoje wlosy co tu więcej mówić. Jak zaczely mi wypadac wlosy to nie moglem się z tym pogodzic, ale znajoma fryzjerka popowiedziala mi, ze przeciez są peruki z naturalnych wlosow dla mezczyzn. Poczatkowo nie bralem tego pomyslu pod uwage... ale pozniej się przekonalem. Znalazlem super peruke, która wyglada jak moje naturalne wlosy, a ze mialem zawsze dluzsza czupryne, nie było problemu z dopasowaniem dlugosci. Polecam bardzo panowie, jeśli nie możecie pogodzić się z utrata wlosow.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:19 am

A ja myślałam, że jestem sama z tym problemem, ale jak widać tak nie jest. I może nawet nie raz spotkałam osobę, która miała perukę, a ja nawet tego nie zauważyłam? Bałam się, że peruka, mimo że z naturalnych włosów, będzie wyglądać sztucznie i nienaturalnie, ale z tego co piszecie, wnioskuję, że to nieprawda.

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:20 am

Wiem, co czujesz! Ale nigdy nie przewidzisz, jaka choroba cie spotka. I właśnie o utracie wlosow trzeba myslec jak o chorobie, a nie jak o jakiej jednej wielkiej wadzie. Tylko na to trzeba czasu, wiem to z wlasnego doswiadczenia. A peruka nie jest taka zla, ja już ją traktuje jako cos naturalnego, co codziennie rano zakladam i już. Tylko trzeba znalezc fajny sklep w perukami i dobrac odpowiednio kolor, tak zeby się dobrze w nim czuc.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:23 am

Z tego co patrzałam, wybór jest naprawdę spory i jest dość duży wybór kolorów i długości, także mam nadzieje, że znajdę model, który mi przypasuje i w którym będę się dobrze czuła sama ze sobą, ale nad tym chyba muszę jeszcze popracowac...

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:23 am

Nie martw się, z czasem będziesz traktowala peruke jak wlasne wlosy choc na początku trudno w to uwierzyc.. Ale tak jest, z czasem czlowiek po prostu się przyzwyczaja. Najgorsze są pierwsze tygodnie, pozniej już jest w porzadku i w sumie się czlowiek cieszy z tej peruki, bo ładnie wyglada i nie wymaga jakiejs skomplikowanej pielegnacji.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Gdzie można kupić peruki?

pt cze 03, 2022 6:24 am

Mam nadzieję, że tak samo będzie i u mnie. No cóż – zabieram się za wybór peruki, chyba już mam jedną na oku.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości