Moja pasja po godzinach pracy

Awatar użytkownika
Piotrek72
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:26 am
Kontakt:

Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:04 am

Siemaneczko, tutaj wszyscy poważni i ciągle tylko biznesy to chciałem zrobić mały offtop dla rozluźnienia atmosfery. Chciałem zapytać czy macie jakieś dwie twarze? :D Że za dnia wielcy biznesmeni i pracownicy, a w nocy macie jakieś pasje :D Ja na przykład kupiłem sobie motocykl ostatnio. Zdecydowałem się mimo sprzeciwu żonki, bo bała się, że coś się stanie. Kask, kombinezon i heja na obwodnicę :D
Odwiedź nasz profil na https://noble-cash.pl/ :D

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:04 am

Ja ostatnio wróciłem do pasji z dzieciństwa i zacząłem znowu grać na kompie. Wydaje się lamerskie, ale naprawdę sprawia wiele frajdy po tylko godzinach roboty. Człowiek może się chwile odmóżdżyć i postrzelać albo budować. Myślałem czy sobie nie kupić konsoli jeszcze, bo tak mnie to wciągnęło :)

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:05 am

Bodo.Domino Ty chyba nie wiesz co to znaczy lamerskie XD Bo ja zainwestowaem w składanie modeli i nawet dzieciaki patrzą jak w obrazek kiedy to robię. Mam całe półki w gabinecie wypchane i kolekcjonuję dalej. Meeega uczy cierpliwości i wyczucia. Czuję się czasem, jakbym był chirurgiem, bo takiej wprawy trzeba XD

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:06 am

Ja jestem bardziej tradycjonalistą i po paru filmikach na yt zainteresowałem się łucznictwem. Mega zabawa! Trzeba strzelać jak nie ma nigdzie ludzi, ale mam działkę z daleka od miasta, więc mogę sobie poszaleć. Nawet planuje wykupić sobie lekcje, bo lata już nie te, a technikę jakoś trzeba szlifować :D Polecam!

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:06 am

Ostaszak_12 To ja strzelałem, ale na kompie hehehehe. Nie sądziłem, że na żywo to takie fajne. Zawsze kojarzyło mi się tylko ze średniowieczem i nic więcej. Wszedłem w google i normalnie są zawody z tego :o

Awatar użytkownika
Piotrek72
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:26 am
Kontakt:

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:07 am

Bodo.Domino Oj grało się na atari, a teraz to chyba refleks nie ten sam, ale może bym sobie też sprawił taką zabawkę to dzieciaki się ucieszą, będą ze mną grać

Ostaszak_12 a to nie trzeba pozwolenia?
Odwiedź nasz profil na https://noble-cash.pl/ :D

no avatar
Konieczny_D0
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am
Kontakt:

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:07 am

Ja to zacząłem klasycznie czytać, bo po 8h pracy przy kompie oczy bolą i fajnie trochę odpocząć, jednak kolejne siadanie do kompa po godzinach mi się nie widzi Bodo.Domino jeszcze sobie na stare lata zepsujesz oczy i po co, a wiek nie ten już

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:08 am

Piotrek72 Coś ty chłopie, na łuki nie, ale na broń już tak. Kiedyś sam chciałem, ale mam słominy zapał i zostało przy modelach :P

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:09 am

Konieczny_D0 Wzrok dalej jak u sokoła, więc żaden problem. Wystarczy zainwestować w odpowiedni monitor i ew okulary do kompa, bez stresu wtedy

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:09 am

Piotrek72 Nie, nie, ale dobrze jest być w jakimś kółku czy trenera czy coś i zamontować sobie tarcze daleko na działce, wtedy fajnie można się bawić. Jaka radość jak trafisz do celu! :) Jak ktos ma chęci i cierpliwość to polecam, bo jak się zagłębi człowiek w temat to sporo korzyści jest ze strzelania

Bodo.Domino Noo, są, nawet możesz się zapisać gdzieś, ale ja nie nadaje się jeszcze, poza tym niedawno zacząłem i planuje szlifować cela + technikę, a wiadomo, samouk tak nie wyłapie błędów jak trener czy gdzies jak na jakiejś hali ćwiczysz, a żeby grać na komputerze to nie to samo co na świeżym powietrzu

no avatar
Konieczny_D0
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am
Kontakt:

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:10 am

Bodo.Domino No chyba, że tak, ale to dużo zachodu, ale jak lubisz to fajnie, ja wolę oszczędzać oczy bo do okularów mi nie spieszno, a fajnie byłoby ich nie potrzebować już w ogóle

Awatar użytkownika
AdiDabczak
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:32 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:10 am

Ja ostatnio ze swoją chodzę biegać. Niby nic, a kondycję idzie zbudować i schudnąć trochę. Żarło się to mi się przydało, a aktywności nigdy za wiele. :D Skoro już tak Ostaszak_12 reklamuje to może też spróbuję dodatkowo postrzelać sobie, ale to już chyba gdzieś na jakiejś hali, co? Bo w sumie samemu nie za bardzo mi się chce organizować wszystko, a nie mam działki, bo mieszkam w bloku

Awatar użytkownika
Piotrek72
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:26 am
Kontakt:

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:11 am

No to zwracam honor, jak nie trzeba pozwolenia. :D Nie sądziłem, że ktoś tak strzela i nie pomyślałem, że normalnie możesz łuk kupić sobie do domu :D
Odwiedź nasz profil na https://noble-cash.pl/ :D

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:11 am

Bodo.Domino piątka chłopie! Też wróciłem do grania. Za mocno się wciągnąłem parę lat temu, ale kurcze kusi dziadostwo i sobie złożyłem kompa, kilka gierek kupiłem. Nawet dziewczyna zaczęła podglądać i czasem sobie spróbuje coś poklikać :)

Konieczny_D0 Za krótkie jest życie żeby tak sobie odmawiać przyjemności :D

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:12 am

AdiDabczak jak masz u siebie w mieście takie miejsce to próbuj i popatrz sobie, bo warto bardzo! Musisz w google poszukać gdzieś w okolicy, może jakieś są korty czy coś, wiadomo lepiej w jakimś profesjonalnym miejscuz a jak mieszkasz w bloku to gdzie pójdziesz. Ja na szczęście mam ten kawałek działki to mogę sobie kombinować sam

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: Moja pasja po godzinach pracy

wt wrz 28, 2021 8:12 am

Marcin_72 sami swoi! Napisz potem na pw w co grasz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości