Ile można zarobić na korepetycjach?

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:09 am

Cześć. Jestem studentem i chcę sobie dorobić. Mam dużą wiedzę z matematyki, fizyki, biologii i chemii. Macie jakieś doświadczenia z korepetycjami? Ile można na nich zarobić? Ile kasujecie za 1 godzinę?

Awatar użytkownika
Kowan.21
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:21 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:10 am

Cześć. Ja od kilku lat dorabiam sobie jako korepetytor. Fajna opcja na odłożenie sobie kilkuset złotych miesięcznie. Uczę matematyki studentów i maturzystów. Za jedną lekcję biorę 70 złotych. Korepetycje mam 2 razy w tygodniu. Miesięcznie dorabiam sobie 560 złotych. Myślę, że się to opłaca. Poświęcam na to tylko dwie godziny tygodniowo.

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:11 am

Ja jestem korepetytorem od lat. Żałuję, że nie liczyłem zarobków od samego początku. Wyszłaby z tego niezła sumka. Ja za godzinę biorę obecnie 65 złotych, jeśli jednak uczeń jest kompletnie zielony i musimy nadrabiać materiał od początku, kasuję więcej. Uczę fizyki i chemii.

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:12 am

Cześć Wam. Jestem po studiach polonistycznych i zaczynam swoją przygodę z korepetycjami. Za mną miesiąc spotkań z uczniami i studentami i jestem bardzo zadowolona. Dorobiłam sobie w ciągu ostatniego miesiąca 400 złotych. Przydaje się na pokrycie drobnych wydatków. Polecam udzielanie korepetycji. Jeśli masz wiedzę, szkoda żeby się marnowała. Warto dzielić się nią z innymi i dodatkowo na tym zarabiać.

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:13 am

Ceny różnią się w zależności od miasta. Ja mieszkam w Warszawie i biorę 70 złotych za 45 minut, a udzielam korepetycji z języka polskiego. W małych miastach stawki są niższe. Mój przyjaciel udziela korepetycji pod Warszawą dla dzieci z okolicznych małych miejscowości i kasuje 40 złotych za 60 minut. Korepetycje to opłacalny interes, ale żeby zarobić sensowne pieniądze, trzeba poświęcić sporo czasu na spotkania z uczniami/studentami. Korepetycji można udzielać w różny sposób. Widzieliście tę stronkę? https://www.zadania.pl/rozwiazania-zada ... -technikum GENIALNA. Gdybym był uczniem, sam bym z niej skorzystał. Masz problem z rozwiązaniem zadania? Rozwiąże je za Ciebie doświadczony korepetytor. Można tam też kupić książki z rozwiązanymi zadaniami. Mega opcja, dowiedziałem się od niej od mojego syna. Ponoć robi furorę w szkołach.
Ostatnio zmieniony pt lip 22, 2022 6:04 am przez MaksM24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:13 am

Tak, widziałem tę stronę. Rzeczywiście jest bardzo pomysłowa i praktyczna. Szkoda, że za moich czasów nie było takich możliwości. Człowiek ślęczał nad zadaniami pół dnia, a później i tak się okazywało, że są źle zrobione.

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:14 am

Moja córka korzysta z tej strony, jak ma problem z rozwiązaniem zadania. Ma matkę korepetytorkę i zamiast przyjść do mnie, to wchodzi na zadania.pl! Odnośnie korepetycji, ja biorę 50 zł/h a mieszkam w stutysięcznym mieście. Udzielam korepetycji z języka polskiego. Korepetycje trwają 60 minut. Dla mnie jest to opłacalne, starcza na pokrycie drobnych wydatków. Ja akurat pieniądze z korepetycji przeznaczam na paliwo :)

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:15 am

Zanim ustalicie stawkę, popatrzcie ile biorą korepetytorzy z okolic. Moja stawka przechodzi w Warszawie, ale podejrzewam, że w małym mieście nie miałbym czego szukać.

Awatar użytkownika
NIKA.S_97
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:35 am
Kontakt:

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:15 am

Cześć! Ja korepetycji udzielam od wielu lat. Jako studentka brałam niskie kwoty, kiedyś było to nawet 20-30zł/h. Teraz biorę 65zł, ale posiadam też znacznie większe doświadczenie, ponieważ skończyłam studia. Polecam tę formę dorabiania sobie pieniędzy. Jeśli ktoś ma wiedzę na dany temat i lubi to, co robi, to korepetycje będą przyjemnością. Co więcej, ile się później słyszy podziękowań od rodziców i od uczniów. Ktoś przychodzi do mnie i w dzienniku ma same 1, a później zaczyna łapać 3,4. Ta praca ma sens! :))
Znasz już finansowy magazyn? https://finansowymagazyn.pl/ :D Koniecznie zobacz najnowszy wpis!

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:16 am

Jeśli ktoś ma zdolności matematyczne, może naprawdę sporo dorobić. Co drugi uczeń ma problemy z matmą. Jeśli na początku wszystkiego nie załapiesz, dalej będzie tylko pod górkę. Ja udzielam korepetycji z matematyki od kilkunastu lat. Nie wiem, ile w tym czasie dorobiłem sobie pieniędzy. SPORO! Lubię indywidualną pracę z uczniem. Najbardziej satysfakcjonujące są postępy, które przychodzą szybko, jeśli ma się odpowiednie podejście do ucznia. Trudno jest zrozumieć matematykę w szkole. Jeden nauczyciel na kilkanaście osób to zdecydowanie za mało. Wiem z autopsji, bo sam pracuje w szkole.

Awatar użytkownika
Piotrek72
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:26 am
Kontakt:

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:17 am

Ja uczę języka angielskiego. Chętnych jest mnóstwo. Każdy chce mówić teraz po angielsku. Mój tygodniowy rekord to prawie 1000 złotych, jednak muszę przyznać, że lekcji udzielałem jedna za drugą. Lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi, więc korepetycje w moim przypadku to strzał w dziesiątkę.
Odwiedź nasz profil na https://noble-cash.pl/ :D

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:18 am

Dzięki wszystkim za cenne informacje. Sprawdziłem, że w moim mieście średnia stawka godzinowa za korepetycje to 55 złotych i chyba tyle będę kasował. Konkurencja jest spora, więc nie ma co już na samym początku przesadzać z ceną. Mam nadzieję, że dorobię sobie do czynszu. Mam spore umiejętności. Szkoda, żeby się marnowały.

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:18 am

Nie ma sprawy! Powodzenia. Witaj wśród grona korepetytorów. Mamy nadzieję, że w tym wytrwasz, bo choć jest to przyjemne zajęcie, czasami człowiek musi się sporo nawkurzać.

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Ile można zarobić na korepetycjach?

czw lip 21, 2022 11:19 am

Powodzenia! Niech moc i cierpliwość będą z Tobą :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości