Gdzie kupić łuk bloczkowy?

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:07 am

Jak w temacie - mam niecodzienne i bardzo drogie hobby i NIEMAMNATO. Z tego co wiem, łuki bloczkowe kosztują grubo ponad 4k. Tutaj mi doradziliście sprzęt poleasingowy, auto bez vat, to może i w przypadku hobby pomożecie? Dodam, że nie mogę tego wziąć na fakturę :( :( :(

Awatar użytkownika
Jacek.Budowlany
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:22 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:16 am

Haha :lol: łuk rzeczywiście może być problemem przy wrzuceniu w koszty. Jak sprzęt serio ma kosztować 4k+ to pewnie rynek łuków z drugiej ręki kwitnie - to w sumie można traktować jak "sprzęt poleasingowy", co nie? 8-)

Awatar użytkownika
Piotrek72
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:26 am
Kontakt:

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:29 am

Ja stanowczo odradzam taki zakup. Sam kiedyś kupiłem używany Bowtech Prodigy z drugiej ręki i dopiero po czasie ogarnąłem, że bloczki są rozjechane, a cały mechanizm praktycznie do wymiany. Jeśli już musisz kupić używany, to zrób to w towarzystwie kogoś, kto Ci od ręki powie, czy łuk jest ok. Sam teraz bym się ze sprzedawcą umówił w jakimś serwisie, żeby ktoś mi mógł doradzić.
Odwiedź nasz profil na https://noble-cash.pl/ :D

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:36 am

Ja kiedyś kupiłam łuk dla dziecka prosto z klubu strzeleckiego ;) był używany, ale 100% sprawny i mój dzieciak używał go prawie 2 lata (a dodam, że to były bardzo intensywne 2 lata), więc może to jest jakieś rozwiązanie? :D

Awatar użytkownika
NIKA.S_97
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:35 am
Kontakt:

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:42 am

A ja tam kupiłam sobie łuk bloczkowy w normalnej cenie :D 1,5k zł, a do sprzętu nie mam żadnych uwag. Zostawiam Ci link, może akurat coś znajdziesz dla siebie 8-) Od siebie dodam, że Bear Archery Cruzer z 2018 r. jest mega :) Już 2 rok mi leci z nim i póki co bez uwag 8-)
Znasz już finansowy magazyn? https://finansowymagazyn.pl/ :D Koniecznie zobacz najnowszy wpis!

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:51 am

A co z kredytem? IMO można wyhaczyć jakąś fajną opcję, którą szybko spłacisz bez w kilka miesięcy?? Sam brałem kiedyś kredyt na auto 20k i przy spłacie w kilka miesięcy praktycznie wychodziłem na 0 - sugeruję się porozglądać

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:54 am

Maks a orientujesz się czy lepiej brać kredyt w banku czy po prostu wziąć coś na raty w sklepie?

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 10:56 am

Hejka,
90% przypadków bardziej opłaca się brać kredyt w banku. Sklep nalicza nieco większą prowizję, bo często to małe biznesy, które muszą przecież zarabiać. Banki typu pekao czy santander muszą się bić o klientów i te oferty pożyczek są naprawdę spoko 8-)

Awatar użytkownika
AdiDabczak
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:32 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 11:05 am

Czasami aż prosi się, żeby wziąć coś w sklepie na raty - ale tylko jak są te eventy, gdzie raty fatycznie sią 0% Jak trafisz na coś takiego, to żal nie skorzystać :D W sklepach internetowych są kalkulatory online, które wyliczają ratę - też spoko opcja ;)

Awatar użytkownika
Nowa_Nowakowska
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:20 am

Re: Gdzie kupić łuk bloczkowy?

śr wrz 22, 2021 11:10 am

Trochę się to rozjechało wszystko :lol: :lol: ale wniosek chyba ogólnie będzie taki, że powinieneś kupić nowy łuk - bo chyba o to pytałeś, co nie???? :lol: :lol: Sama nie pomogę z łukiem, ale chętnie pomogę z dobraniem pożyczki jak coś :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości