Sprzęt biurowy

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 12:46 pm

Czołem,
od jakiegoś czasu samodzielnie zajmuję się prowadzeniem firmy i od tego czasu wszystko mi się psuje! Może jest tutaj ktoś z Krakowa, kto poleci dobry sklep/serwis. Zależy mi na laptopach, drukarkach i częściach do nich. Jeżeli macie jakieś propozycje czy pomysły to będę za nie wdzięczny! :)

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 12:49 pm

Hejka,
jeżeli prowadzisz firmę na co dzień to proponuję zaopatrzyć się w porządny, nowy sprzęt - wiadomo, to spory wydatek, ale oszczędzisz na naprawach i nerwach ;) ;) ;)

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 12:51 pm

Wcale nie trzeba kupować wszystkiego od nowa!!! Jeśli Twój stary sprzęt jeszcze się trzyma, to jeden dobry serwis i będzie jak nowy! :D

Awatar użytkownika
AdiDabczak
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:32 am

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 1:08 pm

Cześć,
jeżeli masz dużo papierkowej roboty, to produkty takie, jak tusz i tonery polecam zamawiać hurtowo :) Robię tak w moim biurze rachunkowym i w ogólnym rozrachunku tak wychodzi zdecydowanie taniej.

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 1:11 pm

AdiDabczak pisze:
śr lis 13, 2019 1:08 pm
Cześć,
jeżeli masz dużo papierkowej roboty, to produkty takie, jak tusz i tonery polecam zamawiać hurtowo :) Robię tak w moim biurze rachunkowym i w ogólnym rozrachunku tak wychodzi zdecydowanie taniej.
Drukuje więcej niż zazwyczaj, ale w dalszym ciągu sporadycznie. Wolałbym kupować tonery stacjonarnie, jak do tej pory. Co do sprzętu to sam nie wiem... Wydaje mi się, że jeszcze długo mógłby służyć - komputer ma 13 miesięcy, drukarka tak samo. :geek:

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 1:17 pm

Hej,
W takim razie nowy sprzęt nie jest potrzebny :D Oni prowadzą serwis drukarek w Krakowie https://druktak.pl/serwis-drukarek-pm-78.html Na ulicy K. Wielkiego 117 kupisz tusz, toner, naprawisz drukarkę i laptopa. Wszystko szybko i profesjonalnie - zawsze jestem zadowolony z usług.

Awatar użytkownika
NIKA.S_97
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:35 am
Kontakt:

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 1:24 pm

Także uważam, że kupowanie nowego sprzętu tylko dlatego, że ma się troszkę więcej obowiązków to spora przesada. Swojego laptopa mam już czwarty rok i ciągle spisuje się doskonale. Co jakiś czas wymieniam mu pastę i dokładnie go czyszczę z kurzu (ale tylko wiatraczek - dalej go nie rozkręcam) :D
Znasz już finansowy magazyn? https://finansowymagazyn.pl/ :D Koniecznie zobacz najnowszy wpis!

no avatar
Konieczny_D0
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am
Kontakt:

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 1:32 pm

Drukarki biurowe mogą służyć nawet przez kilkanaście lat, wystarczy spojrzeć na wszystkie biura urzędowe - tam zawsze jest ten sam model HP sprzed 10 lat ;) :D I zawsze niezawodny!

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Sprzęt biurowy

śr lis 13, 2019 1:39 pm

Konieczny_D0 pisze:
śr lis 13, 2019 1:32 pm
Drukarki biurowe mogą służyć nawet przez kilkanaście lat, wystarczy spojrzeć na wszystkie biura urzędowe - tam zawsze jest ten sam model HP sprzed 10 lat ;) :D I zawsze niezawodny!
Cześć,
Oddałem do serwisu drukarkę, żeby udrożnili głowicę. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Moja drukarka DeskJet działa ja nowa. Nie wiem jak serwis wygląda w przypadku laptopów, ale drukarka może dostać drugie życie po solidnej renowacji :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości