W jaki sposób zarabiać przez internet?

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:38 am

Cześć. Szukam pomysłu na to, jak zarobić przez internet. Wiem, że pomysłów jest sporo, ale nie każdy wypala. Zarabiacie przez internet? Co jest opłacalne? Jestem młody, nie mam doświadczenia. Nie chcę już na samym początku popełnić błędu.

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:41 am

Stary, nie ma się co bać. Jeśli masz jakiś pomysł to go zrealizuj! Jesteś młody. To najlepszy czas na biznes. W doświadczenia wiem, że super sprawdzają się wszystkie zajęcia związane z korepetycjami online. Uczniów potrzebujących pomocy jest mnóstwo. Korepetycji udzielać może na wiele sposobów. Ostatnio znalazłem super stronkę, na której profesjonalni korepetytorzy rozwiązują zadania, z którymi uczniowie nie potrafią sami sobie poradzić. I to jest pomysł !!!! Dla mnie od zawsze pomysł jest matką sukcesu. Gdy już jest pomysł, wystarczy go tylko zrealizować :) We wcześniejszym wątku nawet ktoś wspominał o tej stronce z rozwiązywaniem zadań.

no avatar
Konieczny_D0
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am
Kontakt:

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:42 am

Ja założyłem swój mały sklepik internetowy z ciuchami. Jestem grafikiem – to moja pasja. Stworzyłem kilka projektów t-shirtów, rozdałem znajomym i tak pocztą pantoflową zaczęły spływać do mnie zamówienia od znajomych, znajomych znajomych itd. ^^ Może nie zarabiam na tym dużych kwot, ale przede wszystkim robię to co lubię, a jeśli innym się to podoba, to super :) Moja żona dorabia jako korepetytorka. Wszelkie zajęcia związane z nauką są mega opłacalne. A form jest dużo, tak jak kolega u góry pisał. Teraz nawet są stronki, gdzie korepetytorzy rozwiązują zadania uczniom. No pomysł świetny. Na pewno nie jeden uczeń z tego skorzysta, a ktoś sobie na tym zarobi. Dzielenie się wiedzą jest super.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:43 am

Cześć Wam. Ja jestem miłośniczką haftowania. Początkowo była to moja pasja, a później zamieniła się w pracę. Robię różne małe dzieła sztuki na zamówienie dla dzieci i dorosłych. Wbrew pozorom chętnych jest naprawdę sporo. Takie domowe robótki to świetny pomysł na prezent. Ludzie proszą nawet o wyhaftowanie różnych rzeczy na ubrankach dla swoich zwierząt np. imię pieska. Ciesze się z takich zamówień. Wszystkie rzeczy wychodzące spod mojej ręki są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

no avatar
MocnyP_21
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:34 am
Kontakt:

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:50 am

Teraz praktycznie każdy biznes można przenieść do internetu. Ja prowadze sklep stacjonarny w małym miasteczku, ale odkąd mam tez sklep internetowy, obroty znacznie wzrosły. Wiadomo, że najpierw trzeba troche zainwestować np. w jakieś kartoniki do wysylki, folie bąbelkowe itd., ale w moim przypadku szybko się to zwróciło. Teraz dla młodych internet to super opcja, bez niego właściwie się nie obejdzie.

Awatar użytkownika
AdiDabczak
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:32 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:51 am

Internet to potęga. Jesteś młody, próbuj, a jak się nie uda, próbuj dalej. Wiesz za którym razem mój pomysł wypalił? Za 7!!!!!! Gdybym się poddał, prawdopodobnie nie miałbym teraz swojej działalności, którą kocham. Możesz zarabiać, a nawet nie musisz wychodzić z domu. Każdy pomysł jest wart realizacji, jeśli tylko wierzymy, że się uda. Nie warto oglądać się na innych.

Awatar użytkownika
Rafał.B77
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:30 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:52 am

Ja udzielam korepetycji i to jest taki mój sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w internecie. To mega wygodne, z uczniami spotykam się online. A propo tej stronki z zadaniami, załuje ze sam nie wpadłem na ten pomysł. Wiele razy myslałem, żeby wymyślić coś, czego jeszcze nikt nie wymyślił, a pomoże uczniom, ale ktoś mnie uprzedził. Super pomysł i gratulacje dla pomysłodawcy. Moim zdaniem tylko naprawdę biznesy z pomysłem poradzą sobie w internecie, ponieważ konkurencja jest ogromna. Każdy przenosi się teraz do sieci. Moja rada jest taka, zeby się dobrze zastanowić i dopiero zająć się realizacją pomysłu. Po co tracić czas na coś, co się nie uda.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:53 am

A ja nie zgadzam się z Tobą Rafale. Na początku nigdy nie wiadomo, czy pomysł wypali, dlatego każdy pomysł jest wart realizacji. Póki nie spróbujesz, możesz tylko gdybać. Jak się jest młodym to można pozwolić sobie na takie błędy. Gorzej jeżeli ma się już rodzinę na utrzymaniu. W takim przypadku zgadzam się, że każdą decyzję warto porządnie przemyśleć.

no avatar
Konieczny_D0
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am
Kontakt:

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:54 am

Ja pracuje przez internet. Piszę :))) o różnych rzeczach dla różnych klientów. Biznes bardzo opłacalny. Kocham pisać i się w tym realizuje, a że przy okazji na tym zarabiam?? Jestem szczęściarzem. Widzę, jak moi znajomi próbują zarabiac w internecie, jednak nie kazdemu się to udaje. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Konkurencja jest naprawdę spora.

Awatar użytkownika
Igus_28
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:55 am

Pomysłow na zarabianie w internecie jest sporo. Ja osobiście się na tym tak dobrze nie znam, ale moja córka prowadzi swój biznes w internecie. Zarabia nie wychodząc nawet z domu. To super opcja. Można pracować z każdego zakątka świata. Wystarczy komputer i internet. Córka jest programistą, więc ma sporo zleceń. Założyła własną działalność i tak już pracuje od lat, a zaczęło się od ogłoszenia w internecie, w którym ogłosiła się, że za grosze chętnie wykona pracę w tym obszarze. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę.

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: W jaki sposób zarabiać przez internet?

pt lip 22, 2022 5:56 am

Dzięki wszystkim za rady, wezmę je sobie do serca. Jak widać niepotrzebnie się stresowałem. Mam już pewien pomysł, teraz muszę wziąć się za jego realizację. Macie racje. Jestem młody, więc nawet jeśli popełnię błąd, będzie to dla mnie cenna lekcja. Internet to potęga, z której trzeba korzystać w mądry sposób. Powodzenia wszystkim.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości