Drzwi do biura

no avatar
MocnyP_21
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:34 am
Kontakt:

Drzwi do biura

czw maja 26, 2022 7:40 am

Zastanawialiście się może nad montażem nowych drzwi do biura? W sensie chodzi mi o to, z jakiego materiału sprawdzają się najlepiej oraz czy jakieś konkretne rozwiązania są obecnie na czasie? Zależy mi tak samo na estetyce jak i na ich niezawodności. Szczerze, to jeszcze specjalnie się nie rozglądałem po sklepach, ale wiem, że najlepiej zbudować sobie jakiś kierunek, żeby w ogóle wiedzieć za czym się rozglądać. Ma być nowocześnie i funkcjonalnie. Nie powiem, że cena nie gra roli, ale mamy pewne fundusze, na modernizację przestrzeni biurowej, a samych drzwi nie będzie jakoś spektakularnie dużo, więc kryterium finansowe będzie nieco drugorzędne.

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Drzwi do biura

czw maja 26, 2022 7:42 am

No nie wierzę, chyba pierwszy na tym forum, który nie ściub grosza i chce zrobić coś porządnie, a nie jedynie po łebkach z dykty i kartonu. Brawo kolego, widzę, że świat się zmienia i to na lepsze. Chyba to zaleta tych wszystkich pięćset plusów, że taki dobrobyt w tym kraju :D

Awatar użytkownika
Kowan.21
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:21 am

Re: Drzwi do biura

czw maja 26, 2022 7:44 am

Jeśli o mnie chodzi to metal i szkło to kierunek we wszelkich biurach. Nawet jeśli zależny Ci na przytulnej atmosferze, to dalej takie materiały doskonale się sprawują, ponieważ nadają nowoczesności, co nie wyklucza ujęcia jej w przytulnym, miłym dla pracowników stylu. Szczotkowane aluminium połączone ze szklanymi wstawkami to jak dla mnie najlepszy kierunek. Widziałem takie drzwi jak byłem w delegacji i powiem, że naprawdę robiły wrażenie. Inna sprawa, że nie miały klamek, a jedynie taką delikatną wnękę. Początkowo nie wiedziałem, że to są drzwi i jak wyszedłem ze spotkania, nie wiedziałem jak do końca wrócić. Taka ciekawostka, ale wyryła mi się w pamięci i to całkiem pozytywnie. Polecam wszystkim, którzy planują niebanalne unowocześnienie swoich biur.

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: Drzwi do biura

czw maja 26, 2022 7:45 am

Ostatnio coraz modniejsze stają się drzwi dyskretne, które licują się ze ścianą, więc myślę, że to właśnie doskonały kierunek dla nowoczesnych biur. Wiele modeli jest znacznie tańszych, niż te klasyczne, ponieważ są prostsze w konstrukcji, a rosnąca popularność sprawia, że efekt ilościowy zmniejsza koszty procesu produkcyjnego.

Awatar użytkownika
Rafał.B77
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:30 am

Re: Drzwi do biura

czw maja 26, 2022 7:45 am

Uważam, że drzwi dyskretne lepiej się sprawdzają do różnego rodzaju hoteli, niż do biura. W takich miejscach jednak czytelność samego wejścia jest dosyć istotna,a nie żeby zastanawiać się sto razy, czy to te drzwi, czy może inne. Biuro to przede wszystkim funkcjonalność, a na drugim etapie estetyka. Nie zapominajmy o tym, ponieważ takie wynalazki to na krótką metę, a po czasie będą jedynie wkurzać. Przynajmniej taka jest moja opinia. Jakby nie było materiał ma znaczenia z jakiego jest wykonany. Solidne drzwi, które precyzyjnie suną na swoich łożyskowanych zawiasach to bardzo miły smaczek.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości