Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 6:27 am

Cześć forumowicze!

Chciałbym rozpocząć przygodę z biznesem i jestem ciekaw, czy wizytówki firmowe to rzeczywiście absolutna podstawa. Macie jakieś porady? A może posiadacie już jakieś doświadczenie na własnej skórze? Trochę się cykam z rozpoczęciem biznesu :D

Awatar użytkownika
Jacek.Budowlany
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:22 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 6:33 am

Cykasz się i jesteś niezdecydowany? :lol: Trochę średnio jak dla mnie. Prawdziwy biznesmen musi być pewny siebie ;) Dobra, żarty żartami ale moim zdaniem powinieneś zacząć od kwestii identyfikacyjnej. Już nie wnikam jakiego rodzaju działalność chcesz prowadzić, ale wizytówki to moim zdaniem podstawa w każdym biznesie – no i przede wszystkim dosyć tania :D

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 6:42 am

Hej! :P

To może i ja coś wtrącę. Pracowałam w agencji reklamowej i mam na ten temat jako takie pojęcie.
Najlepiej poszukaj jakichś drukarni z okolicy. W sieci jest wiele takich firm, a na dodatek często zajmują się też gadżetami reklamowymi. Inna sprawa, czy masz już gotowy projekt takiej wizytówki, czy też musisz zlecać pracę grafikowi :?

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 6:52 am

Nie wiem, nigdy nie korzystałem z tego rodzaju usług, ale dzięki za radę :D Wydaje mi się, że kiedyś znajomy coś takiego zlecał. Jakość była nawet ok, ale z niektórymi drukarniami po prostu ciężko się dogadać. Odsyłał projekt wiele razy itp. stąd moje pytanie :?:

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:01 am

Ja wielokrotnie współpracowałem z drukarniami i bardzo je cenie. Moi drodzy, nie wiem na jakie trafialiście, ale to musiały być chyba jakieś najtańsze na rynku xD

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:06 am

Tak jak wcześniej wspominał Jacek i ja – wizytówki wcale nie są drogie (oczywiście wszystko zależy od projektu i fanaberii typu zaokrąglone rogi, metalizacja) a warto! I niepotrzebnie ironizujesz Marko ;) nie każdy musi być rekinem biznesu a koledze warto pomóc.

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:11 am

No nie mówię, że nie Korcia, ale po prostu trzeba uważać na co się trafia – już to nie raz przerabiałem i dosyć długo zajęło mi znalezienie tej jedynej drukarni :) A co do projektów, to tyle ludzi ile opinii :)

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:15 am

Cześć, mogę dodać tyle, że pracuje w pewnej firmie, która od samego początku działalności stawiała na dużą ilość wizytówek wszelkiego rodzaju. Niektórzy klienci preferują tradycyjne metody, niż wielkie banery w internecie :) Ładna wizytówka to przede wszystkim profesjonalizm. Chyba nie chciałbyś Marcin współpracować z firmą, która ma niedbale zaprojektowany layout?

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:22 am

No nie chciałbym ;p coś tam robię w grafice ale wolę wszystko przedyskutować z osobami bardziej kompetentnymi ode mnie :D

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:28 am

No wiadomo Ola, nie ma co pchać się na głęboką wodę ;) Marcin, daj sobie przede wszystkim czas na dogłębny research – sprawdź co dana drukarnia oferuje, jakie ma stawki i żeby chociaż wyszło tak, jak miał Twój znajomy – żebyś nie musiał dopłacać za odsyłane projekty ;p

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:36 am

Hahaha no wiadomo! Wspominałaś Olu, że firma w której pracujesz stawia nacisk na wizytówki. Czytałem że jest dosyć sporo przeróżnych rodzajów – jakie wy stawiacie na pierwszym miejscu? Olu proszę wypowiedzieć się :)

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:43 am

Noo wybór jest dosyć spory, to prawda. Ale wydaje mi się, że to kwestia preferencji. Pamiętaj, że brzydko zaprojektowana wizytówka będzie wyglądać nieciekawie nawet w formie hot-stampingu :) U nas najczęściej można spotkać wizytówki ECO, bo te teraz są najbardziej modne!

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:48 am

Wizytówki ECO? :o to z czego niby są zrobione? :D

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 7:55 am

No przeważnie z papieru makulaturowego, a niby z czego :roll:

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:02 am

Jezu, wszędzie pchają tą ekologię xD zaczyna mnie to powoli męczyć.

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:08 am

Maks, ale nie unoś się ;p Pierwsze słyszę o ECO wizytówkach, ale wydaje mi się, że to spoko pomysł. Akurat z firmami proekologicznymi mam bardzo pozytywne skojarzenia ;) na pewno zwrócę uwagę na tego rodzaju wizytówki przy tworzeniu firmy.

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:11 am

Ja jestem spokojny. No a jak chcesz narażać się na większe koszta, to proszę bardzo xD

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:14 am

No tu się mylisz Maks. Dobrze, że Ola wspomniała o eco wizytówkach :) a co do kwestii ceny, to są one niewielee droższe od tych zwykłych. Polecam najpierw poszperać w Internecie, niż niepotrzebnie mleć ozorem :)

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:21 am

Wklepałem teraz w neta i okazuje się że to serio spoko opcja z tymi wizytówkami ;) dzięki Olu <3

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:26 am

Luuzik, po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać :D no eco wizytówki to nadal elegancja i minimalizm, no i przede wszystkim zdrowie dla środowiska. Czego chcieć więcej?

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:29 am

No dokładnie :D A znacie może jakąś drukarnie, która potrafiłaby doradzić co do projektu i wydrukować bez problemu np. wizytówki eco?

no avatar
OlaDymi
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:38 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:32 am

Jasne, polecam Ci https://www.viperprint.pl/wizytowki – drukarnia ceniona przeze mnie i mojego znajomego, który jest dosyć wybredny. Może Marko się wypowie w tej kwestii, skoro taki z niego rekin biznesu, jak to mówiła Korcia ;)

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:33 am

xDD przemilczę tego rekina. A co do samej drukarni, to spoko opcja. Też o niej słyszałem, ale niestety nie korzystałem ;) ale rzuciłem okiem na stronę itp. i wydaje mi się, że są kompetentni.

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Co sądzicie na temat wizytówek firmowych?

pt lip 16, 2021 8:34 am

No to może skoro rekin się wypowiedział i nasze drogie Panie, to może warto skorzystać z ich usług. Dzięki wszystkim za pomoc! Jak chcecie coś dodać, to proszę bardzo ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości