Jak rozkręcić biznes w internecie?

Awatar użytkownika
Baran.Kacper70
Posty: 36
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:37 am
Kontakt:

Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:15 am

Cześć. Chcę rozkręcić biznes w internecie. Mam już jeden pomysł, jednak chciałbym dowiedzieć się od Was, jak Wy rozkręciliście swoje biznesy i jakie macie rady dla początkujących.
Dowiedz się więcej o finansach osobistych. Odwiedź mój portal finansowy: https://moje-finanse.pl/ Zapraszam! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:16 am

Cześć. Ja prowadzę swój mały biznes, a jest nim sklep internetowy, w którym sprzedaje własne wyroby. Robię piękne świece sojowe. Wbrew pozorom chętnych na kupno takich rzeczy jest mnóstwo!!! Klientów mam z całej Polski. Z małego, lokalnego biznesu po kilku latach mój sklep zyskał klientów z każdego zakątka kraju. Właśnie pakuje zamówienia. Lecą do Warszawy, Krakowa i nad morze! :)

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:17 am

Sam również przymierzam się do własnego biznesu. Jesteś miłośnikiem whisky, a inspirację czerpię z bloga https://jakpicwhisky.pl/. Super pomysł, naprawdę. Ciekawy blog połączony ze sklepem sprzedającym super akcesoria dla koneserów whisky. Jako miłośnik tego trunku jestem tym pomysłem naprawdę zachwycony. Sam też chciałbym stworzyć coś równie kreatywnego. Jeszcze poszukuję, mam nadzieję, że wasze wpisy mnie zainspirują.

Awatar użytkownika
Baran.Kacper70
Posty: 36
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:37 am
Kontakt:

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:18 am

Rzeczywiście super pomysł. Sam lubię whisky, zaraz zabiorę się do czytania tego artykułu - https://jakpicwhisky.pl/kieliszki-do-whisky/
Dowiedz się więcej o finansach osobistych. Odwiedź mój portal finansowy: https://moje-finanse.pl/ Zapraszam! :mrgreen:

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:18 am

Ja od lat prowadzilem lokalny sklepik nad morzem. Kilka lat temu stworzylem wlasny sklep internetowy i zaskoczylo! Dzialam lokalnie, a w internecie zdobywam klientow z calej Polski. Internet to prawdziwa potega. Musze jednak przyznac, ze w promowaniu mojego biznesu w internecie pomaga mi moja corka. Interesuje się marketingiem, więc wie, jak wypromować sklep w internecie, w ktorym konkurencja jest ogromna. Jestem jej bardzo wdzieczny za pomoc. Sam bym sobie nie poradzil.

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:19 am

Wiele lat pracowalem jako informatyk na etacie. Kiedy dowiedzialem się, ile pieniedzy zarabia mój kumpel, który zalozyl wlasną dzialaność... Od razu zrobilem to samo. Zalozylem swoja wlasna strone internetowa, gdzie promuje wlasne uslugi, a zlecen mam sporo. Robie strony internetowe, sklepy itd. Coraz więcej osob przenosi się do internetu i szuka pomocy specjalisty. Ja jestem takim specjalistą. Powiem wam, że to była super decyzja. Pracuje z domu, zrobiłem sobie własny gabinet, w którym mam ciszę i spokój, mam sporo klientow. Gdybym nie miał wlasnej strony internetowej, trudno by było zdobyc klientów. Miałbym pewnie kliku klientow lokalnych i to wszystko, a dzieki internetowi odleglosc nie ma znaczenia. Wszystko można zalatwic mailowo lub przez wideo rozmowe.

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:20 am

Ja kocham pisać. Pisanie to moja pasja. Jestem copywriterką i ogłaszam się w internecie. Może nie jest to moje główne źródło utrzymania, ale właśnie w taki sposób sobie dorabiam po godzinach. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie to moje główne źródło utrzymania, bo bez pisania nie wyobrażam sobie życia. Mam swoją stronę internetową, gdzie udostępniam swoje portfolio, a także kontakt do mnie. To moje początki. Mam nadzieję, że uda mi się rozkręcić ten biznes, ale takie też miałam podejście – wszystko małymi kroczkami.

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:21 am

Nieskromnie mówiąc uważam, że rozkręciłem super biznes w internecie. Zacząłem od prowadzenia bloga, na którym dzieliłem się swoją wiedzą odnośnie montażu wideo. Klienci sami zaczęli mnie znajdywać! Teraz montuje filmy dla różnych firm, szkół, a także dla osób prywatnych. Przykładowo, nagrywają oni wideo z wakacji, nagrywają dosłownie wszystko. Ja sklejam to w jedną, spójną całość, dodaję podkład muzyczny i tworzę piękną pamiątkę z wakacji. Swój biznes prowadzę z domu. Wystarczy biurko, komputer i program do montowania. Super sprawa, jestem bardzo zadowolony z mojej pracy.

no avatar
Robson_P
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:25 am

Ja nie prowadze osobiscie swojego biznesu, ale mój syn tak. Jest grafikiem, naprawdę swietnym. Wspolpracuje z wieloma sklepami internetowymi i projektuje dla nich to rozne rzeczy. Jego biznes rozkrecil się tak bardzo, ze z pracy zdalnej przeniosl się do malego biura i ma już wlasnych pracownikow, którzy pomagaja mu ze zleceniami, których jest naprawdę dużo. Syn oczywiscie ma strone internetowa, na której promuje swoja firme i tak zdobywa klientow. Niesamowite.

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:26 am

Ja tez chce zalozyc swoj wlasny biznes. Marzy mi się praca zdalna z mojego ukochanego domu w srodku lasu. Obecnie dojeżdzam 30 km do mojej pracy. Zajmuje mi to bardzo dużo czasu. Praca zdalna będzie dla mnie wybawieniem. Nie chce jednak zaczynać kolejnej pracy w czyjejs firmie. Chce prowadzić cos wlasnego. Jestem bardzo kreatywna, a praca na etacie bardzo mnie ogranicza. Mam duża wiedzę na temat pozycjonowania stron. Umiem także je tworzyc. Mysle nad zalozeniem wlasnej dzialalności. Wiem, że klientow znajde na pewno, jednak wiem, ze muszę przebić się na tle konkurecji. Tego boje się najbardziej, bo jest już wiele firm oferujacych takie uslugi. Moze po prostu na początku będę kusic klientow niskimi cenami, a z biegiem czasu będę je podwyzszac.

Awatar użytkownika
Baran.Kacper70
Posty: 36
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:37 am
Kontakt:

Re: Jak rozkręcić biznes w internecie?

wt sie 23, 2022 7:32 am

Dzięki za porady! Szczerze powiem, że mam mętlik w głowie. Muszę to wszystko porządnie przemyśleć. Zależy mi na tym, abym był w stanie utrzymać rodzinę prowadząc swój biznes. Chciałem od razu rzucić pracę na etacie, ale może to nie jest dobry pomysł? Dam sobie czas i najpierw sprawdzę, czy mój biznes będzie rentowny. Poszukam potencjalnych klientów i dopiero wtedy, jak będę już pewny, że to wypali, wtedy zwolnię się z obecnej pracy, z której i tak nie jestem zadowolony. Dzięki za rady. Powodzenia wszystkim!
Dowiedz się więcej o finansach osobistych. Odwiedź mój portal finansowy: https://moje-finanse.pl/ Zapraszam! :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości