Bank obciąża mnie kolejne opłatami? Mam go zmienić?

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Bank obciąża mnie kolejne opłatami? Mam go zmienić?

czw wrz 10, 2020 10:14 am

Ostatnio zorientowałam się, że mój bank naciąga mnie z każdej możliwej strony. Zmiany regulaminu i wysokości opłat. Czy naprawdę mogą robić, co im się podoba? Mam tego dosyć. Już nie raz zapłaciłam 50 złotych za wypłatę z obcego bankomatu, a kiedyś to było 5 złotych.

no avatar
MocnyP_21
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:34 am
Kontakt:

Re: Bank obciąża mnie kolejne opłatami? Mam go zmienić?

czw wrz 10, 2020 10:15 am

Zmień bank, bo to rozbój w biały dzień! Niektóre banki i ich polityka mnie przeraża. Pracuję w banku za granicą i jak słyszę, że ktoś płaci za wypłatę z bankomatu to chce mi się śmiać. To już naprawdę przesada. Rozumiem utrzymanie konta bankowego musi coś kosztować, ale też czasem ludzi płacą tyle, że mnie osobiście to przeraża i jeszcze jakieś limity wpływów na konto, czy też, jakieś warunki, że musisz coś mieć na koncie. Dramat po prostu.

no avatar
MaksM24
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:40 am

Re: Bank obciąża mnie kolejne opłatami? Mam go zmienić?

czw wrz 10, 2020 10:16 am

Czasem to wina banku, czasem bankomatów. W momencie podpisania umowy z bankiem masz gwarancję, że wypłaty z innych bankomatów będą za darmo lub po prostu za symboliczne 5 złotych, co i tak jest zdzierstwem, ale musisz pamiętać, że oprócz zrzeszonych bankomatów mamy jeszcze jakieś dziwne i to w nich tyle płacisz. Tutaj pojawia się pewien myk, bo te bankomaty najczęściej są ustawione w miejscach, gdzie nie ma nic w odległości kilkudziesięciu kilometrów. Albo wypłacisz i zapłacisz 50 albo nie masz kasy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość