Jak wygląda punktacja BIK?

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 7:54 am

Cześć!
Potrzebuję gotówki i myślałam o kredycie. Problem w tym, że już jeden mam, a znajoma mówiła coś o BIK, przez co istnieje ryzyko, że nie dostanę pożyczki. Ktoś orientuje się tutaj, czym jest ocena punktowa w BIK i jak ona wygląda? :D

Awatar użytkownika
Majczi_31
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:29 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 7:56 am

Witam,
najprościej, jeżeli przejdziesz się do banku i zapytasz o kredyt... Tam Ci z pewnością wszystko rozrysują, czarno na białym.

Awatar użytkownika
Rafał.B77
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:30 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:04 am

Majczi_31 pisze:
śr paź 30, 2019 7:56 am
Witam,
najprościej, jeżeli przejdziesz się do banku i zapytasz o kredyt... Tam Ci z pewnością wszystko rozrysują, czarno na białym.
Może po prostu chce się czegoś dowiedzieć, albo lubi być przygotowana. Zresztą, jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytanie, to może sama na tym skorzystasz :D

Awatar użytkownika
AdiDabczak
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:32 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:11 am

Czołem wszystkim,
po co te zbędne przepychanki? Pani zadała ciekawe pytanie i warto na nie odpowiedzieć ;) Ocena punktowa jest brana pod uwagę przy udzielaniu kredytu, to jasne dla każdego. Taką ocenę wystawia się na podstawie wcześniejszych spłat kredytów. Całość jest porównywana do innych klientów. Im bliżej Ci do sylwetek klientów, którzy spłacają swoje kredyty w terminie, tym większa szansa, że sama dostaniesz pożyczkę. Swoją ocenę możesz sprawdzić jeśli masz już historię kredytową BIK, a pewnie masz, skoro już jakiś kredyt zaciągnęłaś. Pobierz raport BIK i sama sprawdź ;)

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:15 am

Dziękuję! Jest tak jak myślałam, nie dostanę kredytu w swoim banku, tym bardziej, że niewiele zarabiam :(

Awatar użytkownika
Igus_28
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:33 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:17 am

Piszczek.Mo pisze:
śr paź 30, 2019 8:15 am
Dziękuję! Jest tak jak myślałam, nie dostanę kredytu w swoim banku, tym bardziej, że niewiele zarabiam :(
Tym bardziej nie powinnaś się pakować w kolejne kredyty. Wiem, że może być trudno, ale lepiej przeczekać niż jeszcze bardziej się pakować w tarapaty.

no avatar
MocnyP_21
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:34 am
Kontakt:

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:20 am

Cześć,
różne firmy oferują kredyty bez weryfikacji BIK, myślałaś o tym? Nie wiem czy warto pakować się w kolejne długi, ale może to jest jakieś wyjście?

Awatar użytkownika
Piszczek.Mo
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:31 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:25 am

To wyjątkowa sytuacja, za kilka miesięcy razem z mężem wyjdziemy na prostą, musimy po prostu poczekać, aż wznowi działalność.

Awatar użytkownika
Marko_Biznesowy
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:36 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:31 am

Piszczek.Mo pisze:
śr paź 30, 2019 8:25 am
To wyjątkowa sytuacja, za kilka miesięcy razem z mężem wyjdziemy na prostą, musimy po prostu poczekać, aż wznowi działalność.
W takim razie pomyśl o pożyczce w firmie, która nie zwraca uwagi na BIK. Poczytaj, posłuchaj https://www.banki24.com.pl/kredyty-bez-bik/ sam korzystałem i wyszedłem na prostą.

Awatar użytkownika
Korcia.Ka
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:28 am

Re: Jak wygląda punktacja BIK?

śr paź 30, 2019 8:35 am

Hejka,
Jeśli jesteś pewna, że szybko wyjdziesz na swoje, to kredyt bez BIK będzie super pomysłem :) Na rynku jest wiele firm, więc usiądź i na spokojnie przejrzyj ich oferty ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości