Czy chwilówki mogą się opłacać? Wszędzie widzę natrętne reklamy

Awatar użytkownika
Marcin_72
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:15 am

Czy chwilówki mogą się opłacać? Wszędzie widzę natrętne reklamy

czw wrz 10, 2020 10:18 am

Wszędzie reklamują te chwilówki, idealne kredyty z niskim oprocentowaniem, że bierzesz 1000 złotych i spłacasz jakieś 20.
Czy w rzeczywistości tak to wygląda?

Awatar użytkownika
Ostaszak_12
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:23 am

Re: Czy chwilówki mogą się opłacać? Wszędzie widzę natrętne reklamy

czw wrz 10, 2020 10:18 am

Wiele zależy od tego, w jakiej firmie chcesz wziąć ten kredyt, bo ja nie nazwałabym tego bankami. Ja jestem bardzo sceptyczna w stosunku do chwilówek, bo znam historię wielu osób, które skorzystały i potem spłaciły ogromne pieniądze. Wiadomo, że teraz wygląda to trochę inaczej, bo jakby nie było jesteśmy bardziej uważni, nie podejmujemy pochopnych decyzji. W ogóle działamy w taki sposób, aby nie mieć zbyt dużych opłat. Ja mam takie podejście, że jak nie wiesz, co jest napisane, to nie podpisuj. Czytaj umowę, może faktycznie jest dobra.

Awatar użytkownika
Piotrek72
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:26 am
Kontakt:

Re: Czy chwilówki mogą się opłacać? Wszędzie widzę natrętne reklamy

czw wrz 10, 2020 10:19 am

Raz skorzystałem z usług takiej firmy i już nigdy tego nie zrobię. Byłem wtedy jeszcze na studiach i nie mogłem wziąć kredytu w banku, a mój pracodawca spóźniał się z wypłatą i zmusiłem jakoś opłacić rachunki. Pomyślałem, że ten raz nic się nie stanie, bo zaraz spłacę, jak dostanę pieniądze, ale nie oszukali mnie i zamiast 830 złotych zapłaciłem 1500. Nie polecam korzystać z usług takich firm. Lepiej poczekać i pogadać z człowiekiem, przepraszam, ale czekam na wypłatę.
Odwiedź nasz profil na https://noble-cash.pl/ :D

no avatar
Bodo.Domino
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:39 am

Re: Czy chwilówki mogą się opłacać? Wszędzie widzę natrętne reklamy

czw wrz 10, 2020 10:20 am

Takie sytuacje wciąż się zdarzają, bo ludzie nie czytają umów, ale musisz pamiętać, że nagłośniono wiele takich spraw i takie firmy nie są już bezkarne i w większości upadły. Dlatego teraz, jak bierzesz chwilówkę, możesz być bardziej pewny, niż kiedyś. Zabezpieczenia, umowy, klauzule, a przede wszystkim dobry wizerunek firmy, w której bierzesz. To wszystko ma wpływ na jakość usług. Nie mówię, że trzeba brać, ale jak nie ma innego wyjścia to warto.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości