Znaleziono 4 wyniki

autor: Nowa_Nowakowska
pt sty 03, 2020 7:03 am
Forum: PKB
Temat: Podsumowanie roku 2019
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 414

Re: Podsumowanie roku 2019

Bezrobocie spada, ale to nie zasługa państwa, tylko przedsiębiorców i prywatnych inwestorów, więc nie ma co się cieszyć, że jest tak świetnie. W końcu, jeżeli przedsiębiorca w Polsce dalej będzie tak tłamszony, to inwestycje szlag trafi.
autor: Nowa_Nowakowska
wt lis 12, 2019 1:47 pm
Forum: Firma
Temat: Sklep internetowy od podstaw
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 581

Re: Sklep internetowy od podstaw

Cześć,
jest tak, jak napisała OlaDymi - trzeba postawić na specjalistów. Oni robią SEO dla sklepów internetowych: https://paq-studio.com i idzie im to naprawdę dobrze! :D Radzę zwrócić się do nich, no chyba, że chcesz aby Twój sklep dryfował po otchłani Internetu ;)
autor: Nowa_Nowakowska
śr paź 30, 2019 9:24 am
Forum: Inwestycje
Temat: Inwestowanie na giełdzie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 443

Re: Inwestowanie na giełdzie

Hejka!
Wybacz, że wtrącę się w ten sposób, ale nie lepiej Ci zostawić oszczędności? Granie na giełdzie to głupota, strata czasu i pieniędzy. Zrobisz co będziesz chciała, ale mam wrażenie, że za jakiś czas będziesz żałować, że nie zostawiłaś sobie tych pieniędzy.
autor: Nowa_Nowakowska
wt paź 29, 2019 1:36 pm
Forum: Firma
Temat: Problem z księgowością
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 453

Re: Problem z księgowością

Hejka, serio te kilka przelewów miesięcznie to dla Ciebie taki problem? :roll: W Internecie jest pełno poradników na temat ZUS i podatków dochodowych. Poczytaj chwilę i wszystko ogarniesz. Cześć wszystkim, skoro nie czuje się na siłach do samodzielnego pilnowania księgowości, to po co sugerować, by...